Saraybosna Eğitim Müşavirliği

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ TARAFINDAN UZAKTAN EĞİTİMLE ÜCRETSİZ TÜRKÇE ÖĞRENİMİ FIRSATI!!!

Anadolu Üniversitesi tarafından yabancı dil olarak Türkçenin öğretimi için tamamen ücretsiz ve uzaktan eğitim yaklaşımı ile hazırlanan "Ana-Dil: Türkçe Öğrenme" projesi kapsamında A1 ve A2 seviyesinde Türkçe materyellere ulaşılabilinmektedir. 
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ TARAFINDAN UZAKTAN EĞİTİMLE ÜCRETSİZ TÜRKÇE ÖĞRENİMİ FIRSATI!!!

Kliknite za BOSANSKI

 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından hazırlanan Ana- Dil: Türkçe öğrenme ortamı ile Türk dilini ve kültürünü öğrenmek isteyen tüm dünya vatandaşlarına günümüz öğretim teknolojilerini kullanarak yer ve zamandan bağımsız olarak, kendi öğrenme hızlarında, eğlenerek uzaktan Türkçe öğrenme fırsatı sunulmaktadır.

 

Ana-Dil: Türkçe; herkes tarafından kullanılabilecek sade ve basit bir arayüzle tasarlanmış, Türkçe’nin yabancı dil olarak öğretimi alanında açık ders malzemesi olarak kullanılabilecek online bir ortamdır. Bu ortamda;  A1 ve A2 düzeyine yönelik öğrenme materyalleri sunulmaktadır. Ana-Dil: Türkçe Öğrenme Ortamında katılımcıların eğlenerek Türkçe öğrenmelerine hizmet etmek amacıyla Edersler, video dersler, ses dosyaları ve metinler, oyun gibi öğrenme araçları geliştirilmiştir. Program; katılımcıların kendi öğrenme hızında ve kontrolünde çalışabilmesine olanak tanımakta ve kesinlikle üst düzey bir bilgisayar becerisi gerektirmemektedir. Sistemde İngilizce, Arapça ve Rusça dil desteği sunulmuştur. Ana-Dil Türkçe bireysel dil öğrenimine yönelik olmakla birlikte yabancılara Türkçe öğretimi üzerine çalışan tüm öğreticilerin yüzyüze eğitimde de kullanabilecekleri öğrenme materyalleri sunmaktadır. Türkçeyi yabancı dil olarak öğrenmek ve öğretmek isteyen herkes ücretsiz olarak https://turkce.anadolu.edu.tr adresinden kayıt olarak bu öğrenme ortamını kolaylıkla kullanabilir.

 

Site Kullanım Klavuzu Türkçe:  https://goo.gl/epkDMJ

 

Site Kullanım Klavuzu İngilizce:  https://goo.gl/vrLUrC

 

eDers Kullanım Klavuzu Türkçe: https://goo.gl/CUJKFB

 

eDers Kullanım Kılavuzu (İngilizce): https://goo.gl/vrLUrC

 

29-01-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29-01-2018

Ambasada Republike Turske Eğitim Müşavirliği Vilsonovo Setaliste Sarajevo, 71000 Sarajevo - 387 33 209 900 (Bilgi Almak ve Randevu Almak için 09.00 ile 12.30 saatleri arasında arayınız.)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.