"Çanakkale İçinde Aynalı Çarşı" Türküsünü Seslendirme Yarışması
Millî Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü, yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın çocuklarına yönelik 24 Şubat-13 Mart 2020 tarihleri arasında "Çanakkale İçinde Aynalı Çarşı Türküsünü Seslendirme Yarışması" düzenleyecek.![](/meb_iys_dosyalar/2020_02/25130613_canakkale.jpg)
Millî birlik ve beraberlik duygularımızı güçlendirmek, Çanakkale Savaşları hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın çocuklarına yönelik düzenlenen yarışmaya Türk kökenli 7-18 yaş aralığında bulunan öğrenciler katılım sağlayabilecek.
Yarışmaya katılacak türkü seslendirmeleri, başvuru formu ile birlikte belirtilen tarihler arasında abdigmyarisma@gmail.com e-posta adresine göndermeleri gerekecek.
Şartname için tıklayınız
Başvuru formu için tıklayınız