Saraybosna Eğitim Müşavirliği

15 Temmuz'u UNUTMA, UNUTTURMA! Çevrimiçi Mesaj Kutusu

Milli Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında "15 Temmuz'u UNUTMA, UNUTTURMA! Çevrimiçi Mesaj Kutusu Etkinliği" düzenlenecektir.
15 Temmuz'u UNUTMA, UNUTTURMA! Çevrimiçi Mesaj Kutusu

Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın millî birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmek, 15 Temmuz hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından "15 Temmuz'u UNUTMA, UNUTTURMA! Çevrimiçi Mesaj Kutusu" etkinliği düzenlenecektir. 

Bahse konu etkinliğin kapsamı; yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız ülkemizin huzurunu ve düzenini bozmaya yönelik yapılan hain saldırıların olduğu 15 Temmuz 2016 Günü yaşananlar ve "15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü" ile ilgili duygu ve düşüncelerini http://benimicin15temmuz.meb.gov.tr/ internet sitesinde yer alan çevrimiçi mesaj kutusu aracılığıyla paylaşılmasıdır.

Gelen mesajları Genel Müdürlüğümüzde kurulan komisyon tarafından değerlendirme ölçütlerine bağlı olarak seçilerek http://benimicin15temmuz.meb.gov.tr/ internet sayfasında yayınlanacaktır.

Yayınlananlar arasında dereceye giren ilk üç mesaj Genel Müdürlüğümüz internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurularak hediyeleri Bakanlığımız yurt dışı teşkilatı aracılığıyla sahiplerine ulaştırılacaktır.

 

Şartname: /meb_iys_dosyalar/2020_06/24121741_15_Temmuz_EtkinliYi-Yartnamesi.docx

 

24-06-2020

Ambasada Republike Turske Eğitim Müşavirliği Vilsonovo Setaliste Sarajevo, 71000 Sarajevo - 387 33 209 900 (Bilgi Almak ve Randevu Almak için 09.00 ile 12.30 saatleri arasında arayınız.)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.