Saraybosna Eğitim Müşavirliği

UYGULAMALI EĞİTİM PROGRAMI

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı İle Yunus Emre Enstitüsü Arasında Türkiye Burslusu Uluslararası Öğrencilere Yunus Emre Enstitüsü Yurt Dışı Merkezlerinde Uygulamalı Eğitim Programı
UYGULAMALI EĞİTİM PROGRAMI

Türkiye Burslusu uluslararası öğrencilere yönelik olarak Yunus Emre Enstitüsü yurt dışı merkezlerinde gerçekleştirilecek "Uygulamalı Eğitim Programı"na başvurular başladı!

 

(25 Temmuz-26 Ağustos 2016)   Türkiye Burslusu Uluslararası Öğrencilere yönelik olarak Yunus Emre Enstitüsü yurt dışı merkezlerinde 25 Temmuz 2016 Pazartesi günü uygulamalı eğitim programları başlayacaktır.

Eş zamanlı olarak farklı ülkelerdeki Yunus Emre Enstitüsü yurt dışı merkezlerinde başlayacak söz konusu program kapsamında öğrenciler, kültür, sanat, iletişim, muhasebe ve yabancı dil olarak Türkçe öğretimi ana başlıkları altında Yunus Emre Enstitüsü yurt dışı merkezlerinde uygulamalı eğitim alma fırsatı elde edeceklerdir. Eğitim programına katılan öğrenciler eğitim süresi boyunca Enstitü Merkezlerine ait sosyal imkânlardan yararlanabilecektir.

Eğitim sonunda öğrencilere, eğitim programının Türkiye Bursları kapsamında düzenlendiği ibaresinin de yer aldığı Enstitü onaylı katılım belgesi verilecektir.

Uluslararası öğrenciler sadece kendi ülkelerindeki Enstitü Merkezlerinde gerçekleştirilecek olan uygulamalı eğitim programına başvuru yapabilir. Diğer ülke enstitü merkezlerinde uygulamalı eğitim almaları mümkün olmamaktadır. Konaklama ve ulaşımı öğrenciler kendi imkânlarıyla sağlayacaklardır.   Başvuru için:  http://goo.gl/forms/lOVNb3mOVtVIzhSr2 


Son başvuru tarihi: 10 Temmuz
Ayrıntılı bilgi ve başvuru için: 
http://www.turkiyeburslari.gov.tr/

Ambasada Republike Turske Eğitim Müşavirliği Vilsonovo Setaliste Sarajevo, 71000 Sarajevo - 387 33 209 900 (Bilgi Almak ve Randevu Almak için 09.00 ile 12.30 saatleri arasında arayınız.)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.