Saraybosna Eğitim Müşavirliği

Yurtdışı Türkler Gençlik Kampı

Yurtdışı Türkler Gençlik Kampı

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı ile ortaklaşa olarak yurtdışında yaşayan gençlerimize yönelik “Yurtdışı Türkler Gençlik Kampı” düzenlenmektedir. 

19-25 Nisan 2019 tarihleri arasında Kastamonu ve Antalya şehirlerinde düzenlenecek program, yurtdışında yaşayan 18-25 yaş arasındaki tüm gençlerimizin başvurularına açıktır. Gençlik Kamplarına katılım ücretsizdir ve yurtdışından gelecek katılımcıların Türkiye’ye gidiş-dönüş ulaşım giderleri Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından desteklenecektir.

 

Program ile ilgili ayrıntılı bilgi https://www.ytb.gov.tr/genclikkamplari/ adresinde yer almakta olup sosyal medya görsellerine Başkanlığımızın resmi sosyal medya hesabı olan @yurtdisiturkler adresinden ulaşılabilmektedir.


Not: Programa başvurular sadece başvuru.ytb.gov.tr adresinden çevrimi olarak alınacaktır.


 

Ambasada Republike Turske Eğitim Müşavirliği Vilsonovo Setaliste Sarajevo, 71000 Sarajevo - 387 33 209 900 (Bilgi Almak ve Randevu Almak için 09.00 ile 12.30 saatleri arasında arayınız.)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.